X
تبلیغات
زولا

خوش شانسی

دوشنبه 2 دی‌ماه سال 1392

من ایرانی هستم

من ایرانی هستم. اسطوره احساس. مالامال از غرور و سرشار از امید. 

من ایرانی هستم. کسی که پس از هزاران سال، هنوز سقوط خود را باور نکرده. کسی که هنوز دوست دارد با لباس های فاخر و استفاده از برترین ها، خود را در اوج احساس کند. همانند پدرانش که ثروت مند ترین مردم جهان بودند. کسی که نمی پذیرد پایان غرورش را. ایرانی هستم که برایش از فقر مردن، بهتر از خود را فقیر نشان دادن است. گلریزان در فرهنگم داشتم تا فقیر در کشورم نباشد. 

من ایرانی هستم. نماد بخشش و از خود گذشتگی. سر گرسنه به زمین میگذرام تا برای خواهرم مهریه ای آبرومندانه فراهم کنم، میوه نمی خورم و با پولش برای پدرم سفر زیارتی دست و پا میکنم. زن و فرزند خود را به خدا می سپارم و برای دفاع از کشورم جان خود را می بخشم. در جنگ کسی نمی تواند به زنان و دختران شهرم تجاوز کند، مگر اینکه آخرین مرد را هم کشته باشد.

من ایرانی هستم. در تک تک ذرات بدنم عشق به بهترین و اولین بودن شعله می کشد و برای این تلاش می کنم. 

من یاد گرفته بودم که مطیع و فرمانبردار خوبی باشم. پس تا روزی که کورش و کاوه و داریوش بر من فرمان میداد، گیتی در تصرف اراده من بود. 

امروز هم همان ایرانی هستم با همان روح. در ایران مرا به دزدی، دروغ و بیرحمی فرمان می دهند و اطاعت می کنم. در سازمان ناسا به تلاش و علم فرمان میدهند و بهترین های ناسا هستم. در شهر های آمریکا به انسان دوستی فرمانم میدهند و قابل اعتماد ترین و ثروت مند ترین اقشار شهر هستم. من ایرانی هستم به هر چه فرمانم بدهند در همان برترین هستم.

برچسب‌ها: من ایرانی هستم، مردم ایران زامبی شده اند، غرور، احساس، امید ایرانی